Wkłady filtrujące Dafi – najlepszy wybór

filtry

Nasze ciało w 70% składa się z wody, dlatego tak kluczowe dla zdrowia jest odpowiednie nawodnienie organizmu. Eksperci zalecają picie minimum dwóch litrów wody dziennie, co dla kilkuosobowej rodziny daje codziennie naprawdę spore ilości. Trudno jest codziennie dostarczać takie ilości wody ze sklepu do domu, gdyż wymaga to dużo zachodu oraz pieniędzy. Jest jednak dużo prostszy i tańszy sposób – to wkłady filtrujące Dafi.

Dzbanki filtrujące Dafi – niezbędne w każdym domu

Dzbanek filtrujący to bardzo funkcjonalne, a zarazem bardzo proste w obsłudze urządzenie, które umiejętnie łączy w sobie estetyczny wygląd z wysoką skutecznością w filtrowaniu wody. Najważniejszym ich elementem jest wkład filtrujący, który zamienia wodę kranową o pozostawiającej wiele do życzenia jakości w pełnowartościową wodę pitną. Jak to możliwe?

Wkłady filtrujące to starannie skomponowane podłoża filtrujące, które mają za zadanie znaczące poprawienie jakości wody kranowej. Niezwykle skuteczna mieszanka węgla aktywowanego i żywicy jonowymiennej ma za zadanie usunięcie metali ciężkich, chloru, zanieczyszczeń stałych wody. Poprawia to skład wody, jej walory smakowe i zapachowe, a także redukuje twardość wody.

Jakie odniesiesz korzyści?

Zapewne wiesz, że regularne picie wody to zdrowy i konieczny nawyk. Dzbanek filtrujący Dafi ułatwi Ci jego zrealizowanie. Jeśli masz pod ręką urządzenie, które bez najmniejszego zaangażowania dostarczy Ci dowolnej ilości wartościowej wody pitnej. Wystarczy wlać wodę do dzbanka filtrującego i chwilę poczekać. Dzbanek filtrujący ma niewielkie rozmiary, jest zatem urządzeniem mobilnym, które możesz wszędzie zabrać ze sobą. W pracy, na wczasach, podczas weekendu u znajomych – wszędzie możesz mieć ze sobą dzbanek Dafi. To różni go od stacjonarnych filtrów kranowych.

Inne korzyści? Zaoszczędzisz naprawdę sporo – miesięczny koszt zakupu wody butelkowanej jest nieporównywalnie niższy niż koszt zakupu wkładu filtrującego. FIltry wody powinny być wymieniane średnio co 4 tygodnie. Ponadto nie musisz codziennie dźwigać ze sklepu ciężkich butelek. No właśnie, butelki… Jeśli wybierzesz dzbanek filtrujący Dafi, znacznie spadnie ilość produkowanych przez Twoją rodzinę odpadów PET. Taka ekologiczna postawa także nie jest bez znaczenia.

Jeśli wybierzesz wkłady filtrujące Dafi wzbogacające wodę pitną w magnez, zapobiegniesz bardzo powszechnym niedoborom tego pierwiastka. Zaś filtr Dafi zwiększający pH wody powoduje jej alkalizację i ułatwia odkwaszenie organizmu. A to jest podstawą dbałości o zdrowie i doskonałe samopoczucie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge